BLOGU KOPYALAMAK YASAKTIR

25 Şubat 2010

MEVLİT KANDİLİ MESAJIM


25 Mart Perşembe gününü Cuma'ya bağlayan gece, Yüce Allah'ın insanlığa gönderdiği en son rahmet elçisi olan Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV)'ın doğum günü olan Mevlid Kandilini idrak edeceğiz. Peygamber Efendimizin doğumu, insanlık tarihinin en önemli ve en şerefli olayıdır. Hayatının her noktası örnek, her anı ise kusursuzdur.
Peygamberimiz mutlu ve adaletli bir yaşamın müjdecisi olarak yeryüzüne getirdiği, hak ve adalet gibi değerlere, insanlığın özellikle bu dönemde çok daha fazla muhtaç olduğu bir gerçektir. O bize; dürüstlüğü, emaneti korumayı, komşuluk ve akrabalık bağlarına riayet etmeyi, yetim ve kimsesiz çocuklara kol kanat germeyi, iyi ve yararlı insan olmayı öğütlemiştir. Bu nedenle Mevlit Kandili O'nun getirdiklerini anlamak için önemli bir fırsattır.
Sevgili Dostlarım ,yorum bırakan yada bıraklayan arkadaşlarım hepinizin mevlit kandili mübarek olsun Allahım bu gecede tüm dualarımızı dualarınızı kabul eylesin ve bu geceyi hakkıyla geçirmeyi nasip eylesin.

15 yorum:

FİLİZ dedi ki...

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.

yemek yapalım dedi ki...

AMİN
seninde kandilin mübarek olsun

dualarda unutulmamak dileği ile,hayırlı kandiller

yildiz dedi ki...

Kandilin mübarek duaların kabul olsun kardeşim ..
Allaha emanet olun...

ARZU dedi ki...

Kandiliniz mübarek olsun...

cansudere dedi ki...

seninde kandilin mübarek olsun canım.

Pembe Tatlar dedi ki...

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı ve mübarek olsun!

havvanur dedi ki...

hayırlı kandiller canımcım rabbim tekrarını nasip etsin selam ve dua ile..

ECE dedi ki...

canım seninde kandilin mubarek olsun allahım tüm dualarını kabul etsin...

kalpkurabiye dedi ki...

canımm hayırlı kandiller dilerimm.... sevgilerimle..

tatesal dedi ki...

Canım arkadaşım hayırlı kandiller....Rabbim seni hiçbir zaman sıkıntıda bırakmasın hep yardımcı meleklerini göndersin feraha çıkarsın..Salıkla huzurla dolu güzel bir ömür nasip etsin....
Sevgilerimle....

Tarif Diyarı dedi ki...

Elerin semeya, dillerin mevlaya yöneldiği bu mübarek gecenizi kutlar dualarınızın kabulünü dilerim.

susamcorekotu dedi ki...

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatin en güzel gülünün(S.A.V) kokusunun üzerinize olması temennisiyle. Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun.

Adsız dedi ki...

öncelikle mrb.kandiliniz kutlu ve mutlu olsun.kandillerde olmasa zaten hiç birşeyi akıl edemiyoruz galiba resim nekadar güzel mesajlarında harika herkes keşke bu kadar duyarlı olsa hayat daha güzel olur herhalde.sevgiyle cok mutlu kalın...

Pembe Tatlar dedi ki...

Canım geç kaldım kusura bakkma ama....
İnşllh hayırlı kandiiler olur ...

Urfa Tutkunu dedi ki...

Dün yazamadım yoğunluktan. Hayırlı kandiller ve hayırlı cumalar.